בצער רב אנו מודיעים על פטירתה של נעה גינוסר

בצער רב אנו מודיעים על פטירתה של נעה גינוסר, פסיכולוגית קלינית ומנהלת פיתוח ידע באלו”ט.

עדנה קוכמן גלבאום מנהלת חטיבת הטף שעבדה עם נעה שנים ארוכות מספרת עליה: “נעה התחילה את דרכה באלו”ט לפני 18 שנים, במהלכן פיתחה את המודל הטיפולי ההתפתחותי-התנהגותי לקידום ילדי הגנים, שהתחיל בגן אחד בתל אביב ומטפל כיום בילדים הלומדים ב- 126 גני תקשורת בכל רחבי הארץ.

במהלך השנים, נעה נגעה בחייהם של מאות ילדים על הרצף האוטיסטי, במאות הורים ומשפחות, ונטעה בהם תיקווה בימים של קושי ומשבר.

נעה השקיעה לילות כימים ודאגה לכך שאיכות הטיפול שניתן לילדים ולהורים בגנים יהיה ברמה הגבוהה ביותר, וזאת בדרכה הנעימה והבלתי מתפשרת.
אנשי ונשות מקצוע רבים הצטרפו לאללו”ט כדי “להתחמם באורה” – לעבוד לצידה, לקבל ממנה הדרכה ולהתעשר מדברי החוכמה, מהידע הבלתי נגמר ומדרכה האנושית.

לאחרונה, סיימה את תפקידה כפסיכולוגית אחראית בתחום הגנים ומרכזי הטיפול ולאחר שבמשך שנים צברה ידע, שלא יסולא בפז, בטיפול באוטיזם והכשרת צוותים באלו”ט, באקדמיה ובארגונים שונים, קבלה על עצמה את תפקיד מנהלת פיתוח ידע באלו”ט. תוך מספר שבועות בתפקיד יזמה והקימה את מרכז ההכשרה “חופים” לטיפול אינטגרטיבי באוטיזם בשיתוף המכללה האקדמית תל-אביב-יפו.

חטיבת הטף באלו”ט עומדת לפני פתיחתה של שנת לימודים חדשה, לפני קליטת מאות ילדים בגנים והתחלה של עבודה מאומצת. אין ספק שלכל מי שנעה נגעה בחייו, יהיה קשה מאוד לפתוח את השנה בלי הנוכחות שלה, בלי התובנות ודברי החוכמה.

כאב הפרידה קשה לנו מאוד, אבל יחד, נמצא את הכוחות כי זה מה שנעה הייתה מצפה מאתנו לעשות – להמשיך את החזון המקצועי שלה, את מה שהתחילה בגן אחד בתל אביב.

נעה הייתה אחת ויחידה ואנחנו כבר מרגישים בחסרונה”

טקס ההספד יתקיים במושב מסילת ציון, ביום ראשון (1.9.2019), בשעה 17:30, במגרש הדשא בכניסה למושב
המשפחה תשב שבעה בביתם שברחוב הר יעלה 163  במושב מסילת ציון, בימים שני – חמישי בשעות 10:00 – 21:00 וביום שישי בשעות 10:00 – 14:00

יהי זכרה ברוך